Resim Modern Kağıthane’de yükseliyor

Ortadoğu Grup tarafından İstanbul İli, Kağıthane İlçesi, Talatpaşa Mahallesi’nde hayata geçirilen Resim Modern Kağıthane projesinde ön talep toplama süreci devam ediyor.

11 katlı 3 blokta toplam 355 adet konutun yer aldığı proje 3 bin 104 metrekare büyüklüğündeki arsa parseli üzerinde yükseliyor.

1+1 ve 2+1 tipindeki dairelerden meydana gelen projede 1+1 daireler 52 metrekare ile 72 metrekare arasında, 2+1 daireler ise 80 metrekare ile 92 metrekare arasında değişiyor.

Resim Modern projesinde yer alan 1+1 dairelerin fiyatları 289 bin TL ile 412 bin TL arasında, 2+1 dairelerin fiyatları 389 bin TL ile 583 bin TL arasında değişiyor.

Resim Modern Konutları projesinde kişiye özel ödeme seçeneklerinin yanı sıra firma bünyesinde de 48 aya varan vade imkanı da bulunuyor. Projenin  2019 yılı Aralık ayında teslim edilmesi planlanmaktadır.

Resim Modern Kağıthane projesi Metrobüs Perpa durağına 600 metre, Eminönü-Eyüp-Alibeyköy Tramvay hattına 3 km, Mecidiyeköy-Mahmutbey metro Kağıthane durağına 3 km, Tem Okmeydanı-Hasdal Bağlantı Yolu ile 8 km, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 12 km mesafede yer alıyor.

Yaşamın merkezinde olmak ve zamanın akışını yönetebilmek, İstanbul’da yaşayanların ortak beklentisi. Tam da bu nedenle; şehrin hem iş, hem de eğlence merkezlerine yakın konumunda bulunan Resim Modern’i, Kağıthane’de sizlerle buluşturuyoruz.

İş merkezlerine, Haliç Eğitim Vadisine, AVM ve hastanelere son derece kolay ulaşımın sağlandığı bir bölgede yer alan Resim Modern, kârlı bir yatırımın yeni adresi olmaya aday.

Resim Modern Kağıthane projesinde kapalı yüzme havuzu, parti odası, misafir odası, müzik odası, bilardo salonu, sinema salonu, sauna, toplantı odası gibi alanlar yer alıyor.

Tel: 0212 296 01 03

Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir